Hledejte nejekonomičtější lety

makedonie dovolená 2013 makedonský

Průvodce pro Makedonii |

Hledáte průvodce pro Makedonii? Jaká místa v Makedonii navštívit a co vidět Jaké je mapa Makedonie Podmínky vstupu do Makedonie Průvodce pro Makedonii | Vzhůru za dobrodružstvím.

Last Minute zájezdy i all inclusive od 300 CK |

Vyberte si Last Minute dovolenou od 300 CK. Garance stejné ceny Last Minute all inclusive zájezdu jako u pořádající CK včetně všech slev. Last Minute zájezdy od CK Fischer, Čedok, Exim a 300 dalších.

- Váš pohodlný nákup dovolené |

Dovolená se - široká nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

| STUDENT AGENCY | Makedonie

Objednat. Pro občany ČR platí bezvízový styk pro pobyt do 90 dnů od prvního vstupu na území země. Jako cestovní doklad je kromě cestovního pasu možné použít i občanský průkaz.

Makedonie - turistika

Zájezd/dovolená CK ALPINA: Krásy hor a jezer Makedonie - Perly na pomezí Makedonie, Řecka a Albánie - turistika, jezera, hory, památky, doprava autobusem, ubytování v hotelu, hostelech a chatách, snídaně, 11 dní, od 14700 Kč.

Představení Makedonie | Makedonie

Makedonie je stát ležící na Balkánském poloostrově v sousedství států Srbska, Bulharska, Řecka a Albánie. Hlavní město Makedonie je Skopje a úředním jazykem země je makedonština. Obyvatelé Makedonie vyznávají pravoslavné náboženství nebo islám.Makedo

Makedonie, Jižní Evropa - Město a vesnice na světě

Kruševo Enjoying a quiet location and surrounded by pine trees, Hotel Montana Palace is set on a hilltop overlooking the town of Kruševo. With hiking and biking trails in the nearest proximity, it offers an-on site restaurant, a gym and rooms with fr

Makedonie | 100+1 zahraniční zajímavost

Makedonie: Malá země Alexandra Velikého Makedonie Makedonie má slavnou minulost, ale s přítomností se zatím spíše potýká. Její ekonomika sice roste, zatím však nemůže konkurovat ostatním zemím bývalé Jugoslávie. Ke všemu musí také řešit výhrady souse

Last Minute Izrael 2020 |

Last Minute dovolená Izrael se - aktuálně 782 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší Last Minute ceny. Oblíbené lokality Izrael, Jeruzalém, Rudé moře, Mrtvé moře

Makedonie na kole - ALPINA CK

Zájezd/dovolená CK ALPINA: Makedonie na kole - nejhezčí jezera, vysoké hory, města i vesničky, monastýry i mešity. Cyklozájezd, doprava autobusem, ubytování v hostelech a hotelech, snídaně, 11 dní, od 14700 Kč.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Objevit letenky