Hledejte nejekonomičtější lety

poker zadar chorvatsko trogir

Autobus Trogir Zadar | FlixBus

Autobusové spoje Trogir - Zadar Wi-Fi, zásuvky, pohodlná sedadla a toaleta Bezpečná platba online Příznivé ceny jízdenek Ekologické cestování

Zadar |

Zadar je moderní metropole severní Dalmácie, živý přístav pro lodní a trajektovou dopravu na blízké i vzdálené ostrovy a především historické město, které se může pochlubit cennými památkami antické, románské a renesanční architektury.

Trogir Chorvatsko Dalmácie apartmány | Ubytování v Chorvatsku...

Trogir Chorvatsko Dalmácie Trogir v Chorvatsku Chorvatsko apartmány levné ubytování a dovolená v Chorvatsku apartmány v Chorvatsku moře počasí

Chorvatsko Trogir

Chorvatsko 2022 Trogir ubytovani a dovolena

Riviéra Zadar - Chorvatsko - Adria Databanka

Riviéra Zadar se nachází na nejčlenitější části Jadranského pobřeží, v Severní Dalmácii. Pobřeží je plné malých zálivů, ostrůvků a ostrovů, které nabízejí atraktivní cíle pro zajímavou dovolenou.

Marina Zadar: Pronájem lodí, plachetnic, jachet v Zadaru...

Zadar je město a přístav rozkládající se v srdci chorvatského Jadranu. V bezprostřední blízkosti Zadaru se nachází několik národních parků: Plitvice, Paklenica, Krka a Kornati, jakož i parky přírody Velebit a Telašćica.

Zadar informace pro turisty |

Zadar, Rady a tipy na dovolenou do destinace Chorvatsko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!

Zadar dovolená 2022, Chorvatsko - 118 zájezdů - Invia

Dovolená Zadar 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Zadar, Chorvatsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Trogir | Novalja

Věděli jste, že je Trogir nazýván Malé Benátky? Nachází se zde řada antických památek. Historické jádro Trogiru je na seznamu památek Unesco. Trogir Chorvatsko!

Trogir - Historie |

Starobylý Trogir patří mezi nejnavštěvovanější města Dalmácie. Jeho historické jádro je zapsáno na seznamu Unesco jako jedinečný příklad románského ostrovního městečka. Největším magnetem je katedrála s proslulým Lvím portálem.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Objevit letenky